Je tomu len zopár dní, čo farmársky statok nečakane opustil Miroslav Pajtáš, ktorý pred kamerami tvoril pár so Stankou Klčovou. Dvojica predvádzala pred divákmi poriadne talianske partnerstvo, pričom východniar nedokáže prísť svojej televíznej partnerke po opustení reality šou na meno. 

Kým na Farme sa spočiatku zdalo, že Miro a Stanka k sebe majú skutočne blízko, po pár týždňoch sa postupne začali objavovať ich údajní partneri, ktorí ich mali čakať v pohodlí domov. Ako však statný súťažiaci opakovane prezradil, jeho srdce patrí predovšetkým dcérke Noemi.

Tá mala niesť odchod svojho otca do súťaže skutočne ťažko, v dôsledku čoho sa Miro doslova tešil domov. Práve tu mal však možnosť pozrieť si odvysielané epizódy reality šou, po ktorých absolútne zmenil názor na farmársku lásku. Aj keď jej v aréne sľúbil, že na ňu počká, jeho názor sa razantne otočil a dnes už blondínke nepovie inak ako Stana.

Rodák z Michaloviec však na sociálnej sieti zverejnil fotografiu s ženou svojho života, ku ktorej napísal aj krásne vyznanie. „Moje maličké srdiečko, ktoré najviac milujem na svete,“ uviedol Miro, ktorý s dcérkou dokonca urobil na Instagrame livestream.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: IG/miroslavpajtas, markiza.sk, IG/farma.markiza