Reality šou Survivor sa míľovými krokmi blíži do veľkolepého finále, pričom diváci už onedlho spoznajú víťaza lákavej finančnej výhry. Na platforme Voyo totiž bude o pár hodín zverejnená posledná epizóda dobrodružnej šou, ktorej sa celkovo zúčastnilo 24 súťažiacich.

Markizácka šou Survivor sa spočiatku nestretla s veľkým záujmom divákov, avšak verejnosť neustále sledovala vývoj hry v Dominikánskej republike. Kým spočiatku o fantastickú výhru vo výške 100-tisíc eur bojovalo dvanásť celebrít z Česka a Slovenska, druhú časť súťažiacich tvorili mediálne neznámi súťažiaci.

Ostrými životnými podmienkami, taktikou a fyzicky náročnými súťažami sa napokon do semifinále prebojovali traja účastníci, z ktorých sa do dlho očakávaného posledného súboja prebojovali len dvaja. Porota, ktorá pozostávala z bývalých súťažiacich, rozhodla o tom, kto bude mať možnosť zabojovať o lákavú finančnú výhru.

Kým po súbojoch dostala svoju prvú vstupenku Veronika, bývalí ostrovania mali rozhodnúť o tom, či sa ďalej dostane Vladimír alebo Johana. Po hlasovaní všetci jednohlasne uviedli, že do finále rozhodne patrí Vlado, ktorý je pre mnohých divákov víťazom šou. Kto sa však stane skutočne víťazom, sa fanúšikovia dozvedia už onedlho.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Voyo, markiza.sk | Foto: IG/survivor_ceskoslovensko