Už len pár dní delí divákov od spustenia šou Tvoja tvár znie povedome, kde sa okrem osmičky nových finalistov môžete tešiť aj na fantastickú porotu. K Zuzane Kubovčíkovej Šebovej a Máriovi Kollárovi v siedmom ročníku pribudne obľúbený športovec Attila Végh a porotca zo Superstar Marián Čekovský.

Diváci televízie Markíza sa už túto nedeľu môžu tešiť na novú osmičku súťažiacich v šou Tvoja tvár znie povedome, ktorá sa premení na hviezdy svetového šoubiznisu. Speváci Adam Pavlovčin, Ondrej Kandráč a Matúš Kolárovský, herci Liv Bielovič, Karol Tóth, Natália Puklušová, Viki Ráková a komička Simona Salátová predvedú jedinečnú zábavu, pričom zaspievajú hity od Katy Perry, Rihanny, či dokonca Martina Kittnera.

Okrem hlavných tvárí šou sa každoročne pozornosť zameriava aj na koučov, ktorí účinkujúcich pripravujú na jednotlivé vystúpenia. Kým tanečné čísla má opäť pod taktovkou Miňo Kereš a so spevom hviezdam relácie pomáha Jana Bugalová-Daňová, nečakaná zmena prišla na hereckom poste. Doposiaľ na programe spolupracovali Zuzana Fialová a Peter Brajerčík, v aktuálnej sérii ich však vymenil kolega Juraj Kemka. Ten sa v prvej epizóde šou dokonca objaví v čísle Ondreja Kandráča. Čo hovoríte na túto zmenu?

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: markiza | Foto: IG/tvojatvarzniepovedome