Táto informácia zrejme prekvapí viacerých fanúšikov Talentu. Súťaž Česko Slovensko má talent už čoskoro spustí ďalšiu sériu a všetci boli presvedčení o tom, že do porotcovského kresla zasadne vedľa Jakuba Prachaře herečka Diana Mórová. Tú však nečakane nahradí známa česká herečka!

Súťaž Česko Slovensko má talent už čoskoro spustí svoju ďalšiu sériu a pritiahne k televíznym obrazovkám tisíce zvedavých Čechov a Slovákov. Až doteraz však boli všetci presvedčení o tom, že do porotcovského kresla vedľa Jakuba Prachaře zasadne herečka Diana Mórová. Všetko je však inak a krásku nahradí zvučné meno českého šoubiznisu!

Novou posilou v tíme totiž bude legendárna česká herečka Jiřina Bohdalová, ktorá je dodnes nabrúsená na Hanu Gregorovú potom, ako jej prebrala muža. Bohdalová by sa tak mala objaviť v porotcovskom kresle. Ak si však myslíte, že Diana Mórová utiekla z pľacu kvôli údajného pomeru s Jakubom Prachařom, mýlite sa.

Jiřina totiž zaskočí v súťaži slovenskú herečku len v niekoľkých epizódach: “Prehovoril ju Jakub Prachař. Diana Mórová totiž mala nejaké povinnosti inde a na dve natáčania proste nemohla. Bohdalová nakoniec súhlasila, že to bude taký hviezdny záskok,” prezradil pre AHAonline zdroj zo zákulisia. Česká herecká legenda už má mať natáčania šou pritom za sebou a v ostatných dieloch sa môžete znova tešiť na blonďavú herečku.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Jiřina Bohdalová vystrieda Dianu Mórovú, hoci len na chvíľku

Zdroj: ahaonline.cz │ Foto: Facebook/ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT, YouTube/Televízia TA3