Obľúbená divadelná aj televízna herečka Kristína Svarinská opäť nemala šťastie v láske. Po tom, čo sa začiatkom roka dala dokopy s YouTuberom Petrom Altofom, bolo jasné, že hrdličky sú do seba zamilované. Bohužiaľ, už v septembri sa mala dvojica rozísť.

33-ročná herečka sa mala po siedmich mesiacoch rozísť so svojou novou lásku. Kristína Svarinská sa do 26-ročného YouTubera Petra Altofa zamilovala ešte začiatkom roka počas markizáckej šou Let’s Dance. Exploited ju chodil pravidelne povzbudzovať z hľadiska, zatiaľ čo krásna televízna tvár tancovala na parkete.

Dvojica sa krátko na to spolu vybrala aj na zahraničnú dovolenku a všetko nasvedčovalo tomu, že ich láska sa uberá dobrým smerom. Nedávno sa dokonca špekulovalo o Kristíninom tehotenstve, no herečka tieto fámy vyvrátila. Nový Čas však najnovšie prišiel so smutnou správou, že dvojica už niekoľko týždňov nie je spolu.

Jedným z dôvodov pritom môže byť aj fakt, že kým YouTuberove pracovné aktivity sú viazané na Slovensko, Svarinská sa zdržiava prevažne v Prahe. Koniec vzťahu priznal aj samotný Peter: “Septembrové kopačky,“ uviedol, a tak je jasné, že Kristína všetko ukončila už pred dvomi mesiacmi. Na svojom Instagrame tiež zverejnila smutný záber, ku ktorému dopísala veľavravný text: “Čo znamená navždy? Niekedy len jednu sekundu,“ zamyslela sa.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: cas.sk │ Foto: IG/kristina.svarinska, expl0ited_ , RTVSOfficial