Začiatkom decembra minulého roka sa na verejnosť dostala úžasná novinka, keď Mária Bartalos priznala, že pod srdcom nosí svoje prvé bábätko. Fanúšikovia nešetrili úprimnými gratuláciami, nakoľko predpokladali, že seriálová Linda bude v radostnom očakávaní aj pred televíznymi kamerami. Opak je však pravdou a postava učiteľky má z Oteckov údajne zmiznúť už v najbližších častiach!

Po tom, ako sa Bartalos dozvedela, že je v radostnom očakávaní prvého bábätka, nastal v jej živote čas na zmeny. Takmer okamžite prišlo k tomu, čoho sa fanúšikovia najviac obávali, keďže herečka sa rozhodla, že natáčať tehotná nemieni. Diváci tak ostali v priebehu tretej série mimoriadne zvedaví, ako scenáristky postavu Lindy v Oteckoch ukončia. Konečne totiž začala tvoriť pár so seriálovým veterinárom Tomášom, s ktorým majú láskyplný vzťah.

Ako sa však zdá, tentokrát unikli informácie priamo z natáčania, keďže fanúšikovia na sociálnej sieti prezradili, ako tehotná herečka skončí v obľúbenom seriáli už v nasledujúcich epizódach. ,,Len škoda, že sa v piatok Linda vyspí s Jarom. Samozrejme, že ju bude trápiť svedomie a bude si to vyčítať, a odsťahuje sa od Tomáša, pôjde študovať a už sa neukáže,” napísal jeden z divákov. Podobných komentárov sa dokonca objavilo niekoľko, pričom sa v nich nachádza takmer identický koniec jednej z hlavných postáv. Podľa priaznivcov rodinného seriálu by k danej epizóde malo prísť už koncom tohto týždňa.

Zdroj: Instagram/Oteckovia  |  Foto: Instagram/Oteckovia, Facebook/Oteckovia