Slovensko zasiahla veľká šoubiznisová bublina, ktorú úspešne vypĺňa exotická kráska Jasmína Alagič spolu s raperom Patrikom Vrbovským, ktorý len prednedávnom ohlásil rozchod s Darou Rolins. Avšak vzťah, ktorý má s pôvabnou moderátorkou, stále zahaluje rúškom tajomstva.

Podľa najnovších informácií, ktoré unikli z celebritného večierka piateho ročníka šou SuperStar, má Rytmus nového rivala. Počas bujarých osláv to jeden z porodcov „neodhadol“ a vypil viac, než bolo únosné. Zvýšené množstvo alkoholu mu dodalo dostatok sebadôvery a rozhodol sa tak zbaliť svoju pôvabnú kolegyňu.

Bol to práve Ben Cristovao, ktorý pred zrakmi zúčastnených stratil sebakontrolu a svoju zvýšenú pozornosť venoval moderátorke úspešného projektu. Dotyky a objatia dopĺňali bozky, ktoré český spevák smeroval na tvár exotickej brunetky.

To však zrejme nepotešilo kontroverzného rapera, ktorý podľa slov jeho EX cíti k Jasmíne niečo viac. Je teda otázne, či je toto definitívny koniec alebo sa čoskoro staneme svedkami súboja o srdce hviezdy stanice FashionTV.

Zábery, na ktorých je Ben Cristovao s Jasmínou Alagič nájdete —>TU<—.

Foto: Instagram l Zdroj: Extra.cz