Začiatkom decembra spoznala reality šou Farma 13 svojho definitívneho víťaza, ktorým sa stal divácky favorit Miroslav „Mesut“ Debnár. Vo finále pri ňom stála stolárka Eva Vajsová a Dávid Horák, ktorý pred televíznymi kamerami obletoval hneď dve súťažiace. Tvorí dnes s niektorou z nich pár?

Reality šou Farma je v každej sérii štedrá na rôznorodé vzťahy, pričom divákov zväčša zaujímajú predovšetkým tie romantické. Jedným z tých, ktorí prišli na statok bez záväzkov, bol aj 29-ročný rodák z Komárna, ktorý spočiatku obletoval mladú Patríciu Šimanovú a neskôr si vytvoril vzťah s kontroverznou Stankou Klčovou.

Ako však priznal v YouTube relácii u Lukáša Stanislava, ani s jednou z nich dnes netvorí pár, no nedávno predsa len spoznal novú ženu. ,,Zatiaľ nemám novú priateľku normálnu, ale chcel by som si nájsť. Akurát som sa zoznámil s jednou slečnou. Troška si s ňou píšem, tak dúfam, že by z toho aj niečo mohlo byť,“ povedal s nádejou finalista reality šou Farma 13.

A ako hodnotí s odstupom času vzťah s blondínkou, ktorá sa po vypnutí kamier vizuálne zmenila? ,,Stanka sa mi tiež páčila veľmi ako osoba. Rozumeli sme si, smiali sme sa, je pekná, samozrejme. Potom tam boli také menšie nezhody, čo sa mi veľmi nepáčilo. Napríklad, keď sme si trošku vypili, ona je taká, že si nedá ani glg vína… Ona sa akože baví aj bez toho alkoholu, ale ja by som potreboval priateľku, ktorá by si dala so mnou pohár vína k filmu večer,“ prezradil David.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: YT | Foto: IG/maxdejf, tvmarkizaofficial