S Farmou 12 sa musel nedobrovoľne rozlúčiť ďalší zo súťažiacich. Ten však neodišiel zo statku po regulérnom dueli. Kvôli ukrutným bolestiam musela urýchlene doraziť sanitka, ktorá ho odviezla do nemocnice. Na farmu sa už preto nevráti.

Na Farme bolo opäť mimoriadne rušno po tom, čo došlo k nepríjemnej udalosti. Farmár Adam, ktorý mal už v minulosti zdravotné problémy, začal pociťovať veľkú bolesť obličky. Tá ho trápila celý deň a situácia sa nezlepšovala ani po príchode Evelyn. Adam si musel ísť počas návštevy moderátorky na chvíľu ľahnúť, no ani to napokon nepomohlo.

Farmárovo trápenie zašlo až tak ďaleko, že dievčatá utekali do spovednice poprosiť štáb, aby privolal lekárov. Sanitka so zdravotníkmi nakoniec priniesla neľútostný ortieľ: „On pravdepodobne už nebude mať šancu vrátiť sa späť,“ zazneli slová zdravotníka.

Adam tak na statku definitívne končí, no svojim kamarátkam, Xénií, Aničke, Monike a Katke venoval dojemné slová: „Za vás štyri som vážne vďačný. Ja som vyhral vás. Idem nakoniec šťastný odtiaľto. S bolesťou, ale šťastný,“ vyslovil tesne pred odchodom. „Zdravie je prvoradé, preto som sa tak rozhodol. Že musím odísť, lebo ma to naozaj bolí a nedokážem vydržať tú bolesť. Ja to nevydržím,“ vysvetľuje farmár náročný krok, ktorý si vybral. Pred niekoľkými hodinami sa tiež prevalilo, že vypadnutá Rebeka si začala s jedným z farmárov, no ich vzťah neskončil šťastne.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Facebook/Farma, markiza.sk │ Foto: Televízia Markíza