Reality šou Farma sa teší mimoriadnej priazni divákov, avšak ako je vidieť aj na televíznych obrazovkách, súťažiaci sa okrem intríg a zábavy musia neraz popasovať s ťažkými životnými podmienkami. Zdravotné problémy tentokrát postihli jednu z východniarok, ktorá musela reláciu, žiaľ, nadobro opustiť.

Markizácka reality šou Farma nie je prechádzka ružovou záhradou a kým súťažiaci bojujú o výhru vo výške 75 000 €, musia čeliť rôznym nástrahám i výzvam. Žiaľ, zdravotné komplikácie uplynulý týždeň dostali na nemocničné lôžko súťažiacu, ktorá bojovala za východ, pričom záchranná zdravotná služba pre ňu musela prísť priamo na statok.

Martina Kovalčíková (30) z Košíc sa už v priebehu posledných dní sťažovala na bolestivý zápal ženských orgánov, ktorý ju pripútal na lôžko. Brunetka so slabosťou pre čokoládu nebola v dôsledku problémov schopná podieľať sa ani na zadaných úlohách, na základe čoho jej bola privolaná sanitka. Ako však už pred pár dňami verejne priznala, na Farme nemienila zotrvať a keby to bolo možné, okamžite by odišla domov. Bol tak jej následný odchod iba zinscenovaný?

Nakoľko však lekári zhodnotili, že Martina nie je vzhľadom na svoj zdravotný stav schopná pokračovať v šou ďalej, na farme ju nahradí nová posila. Súťažiacich o tejto skutočnosti informovala listom Evelyn, pričom ich upovedomila, že pôjde o milú tvár, ktorú nemajú zabudnúť privítať. Žeby karty na východe zamiešala nová kráska alebo sa na statok vráti vypadnutá Andrea?

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Martinino vyjadrenie pred pár dňami

Zdroj: Markiza