KONIEC obľúbeného páru: Tesne pred finále z Let’s Dance vypadli..

Dátum:

V uplynulých hodinách odštartovala Markíza semifinále šou Let’s Dance, kde sa pred televíznymi kamerami predviedli posledné štyri súťažné páry. Jeden z nich však musel tanečnú reláciu opustiť, pričom už o pár dní diváci spoznajú nového kráľa a kráľovnú tanečného parketu.

Tanečná súťaž Let’s Dance patrí už roky k najsledovanejším slovenským programom, a kým v minulosti sa vystriedalo na parkete už množstvo známych osobností, v aktuálnom ročníku sa o výhru pobijú posledné tri obľúbené páry. Kým jasným favoritom šou je už od prvého kola fenomenálny Ján Koleník s partnerkou Vandou Polákovou, ďalším želiezkom v ohni je herec zo seriálu Druhá šanca, sympatický fešák Adam Bardy s Dominikou Roškovou.

Obe dvojice si v semifinále vybojovali za svoj výkon fantastických 40 bodov i zaslúžený standing ovation. Nemenej favorizovanou a porotou chválenou súťažiacou dvojicou sú aj Zuzana Kubovčíková Šebová a Vilém Šír, kým tesne pred veľkolepým finále museli po rozstrele s Adamom a Dominikou šou opustiť Attila Végh a Eliška Lenčešová. Sympatický pár však tesne pred vypadnutím získal počas hodnotenia svojich prvých 10 bodov, ktoré im v šou udelila porotkyňa Adela Vinczeová.

„Ešte raz ďakujeme mojej miluvanej manželke Natálii, že to so mnou dala. Ďakujem krásne za brutals zážitok. Ďakujem krásne aj celému teamu Markíza za túto možnosť. Ďakujeme divákom a našim fanúšikom, že ste boli s nami až doteraz. Lebo spolu sme najsilnejší. Ďakujem, Eliška, že si ma naučila tancuvať, akože tancuvať. Bola to brutals jazda, mám vás rád,“ odkázal Attila na svojom instagramovom profile tesne po vypadnutí. A kto je vašim favoritom na víťazstvo?

Vystúpenia semifinálového kola nájdete >>>TU<<<

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Markiza, IG/veghattila | Foto: IG/letsdance.markiza

Dora
Zn.: Vždy v centre diania s očami na stopkách! :)

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Zomrel svedok z kauzy, v ktorej figurovala aj Plačková: OBESENÝ!

Koncom septembra uplynulého roka otriasla celou verejnosťou šokujúca kauza,...

Tragédia počas víkendu: Pri nehode zomrel bývalý futbalista († 48)!

Počas uplynulého víkendu došlo na západnom Slovensku k fatálnej...

Slovenský spevák priznal ROZVOD: Hneď zbalil známu speváčku!

Úspešný spevák, ktorému sa nielenže podarilo prebojovať medzi finalistov...

Slovenská športová legenda KONČÍ: Emotívna rozlúčka plná sĺz!

Slovenský futbal sa v sobotu niesol v znamení lúčenia,...