Obľúbený slovenský herec, ktorý sa zviditeľnil najmä seriálom Oteckovia, prežíva náročné časy. Rovnako ako iných podnikateľov, aj jeho zasiahla inflácia cien, a preto musí dať po šiestich rokoch zbohom jednej zo svojich aktivít. Už teraz má však ďalšie plány do budúcna.

Marek Fašiang sa okrem úlohy v populárnom seriáli Oteckovia blysol aj počas reality šou Farma, kde sa predstavil ako moderátor. 37-ročný herec si pritom momentálne prechádza viacerými životnými zmenami. Okrem toho, že sa stal otcom, sa jeho partnerka Tereza po úraze na horách musela vysporiadať aj s podvodom, ktorý ju pripravil o stovky eur.

Najnovšie Marek zverejnil na sociálnej sieti správu, že ho zasiahla strata pri podnikaní. Umelec totiž vedie sieť gastro prevádzok na Slovensku, no aj v neďalekej Viedni. A práve s rakúskou kaviarňou sa musel v uplynulých týždňoch rozlúčiť. Na vine je pritom inflácia a zdražovanie cien: “Hlavne z toho dôvodu neistoty a zvyšovania fixných nákladov, a to najmä energií, sme to vyhodnotili, že nechceme tam ďalej pokračovať,” ozrejmil pre Topky.

Marek už stihol priestory kaviarne vypratať a momentálne sa chce sústrediť na udržanie prevádzok v našej krajine. Do budúcna ale plánuje aj veľkú novinku, o ktorej však ešte nechce verejne hovoriť. “Zatiaľ na Slovensku zostávajú všetky prevádzky a máme aj čosi nové v pláne, ale ešte to nie je úplne oficiálne, čo by som mohol na 100 percent povedať, že toto ideme robiť,“ tajnostkári.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<< 

Zdroj: topky.sk | Foto: IG/marekfasiang