Rado Dulin sa tesne pred koncom Farmy dostáva do poriadne nepríjemnej a nezávideniahodnej situácie. Doteraz dúfal, že snúbenica Ivka ho doma čaká s otvorenou náručou. Pred pár dňami ho ale prekvapila listom, ktorý vyzeral ako posledné zbohom. Rado sa najprv rýchlo otriasol, no teraz opäť zmenil názor.

Rado tesne pred finále Farmy začína doplácať na svoje správanie sa na statku. Laškovanie s Kikou sa mu príliš nevyplatilo, a hoci si myslel, že snúbenica Ivka ho s nadšením očakáva doma, jej list hovoril o čomsi inom. Po krátkom ozname sa Rado tváril spočiatku hrdinsky a neskôr sa dokonca obhajoval so slovami, že za to nemôže.

Kike dokonca medzi štyrmi očami povedal, že dokázal pri fotomodelke zabudnúť na šesť rokov s priateľkou. Napokon ale prišiel aj smútok a výčitky svedomia zmiešané s hnevom. Inak sa totiž nedá vysvetliť jeho posledné konanie.

Popradčan sa ku Kike zachová podľa upútavok poriadne ostro a dôjde k ďalšej hádke. Ešte predtým jej ale ukáže dva listy, ktoré má pripravené pre snúbenicu. V súkromí Kike prezradí, že on by svoju priateľku na Farmu nikdy nepustil a ak by ho podviedla, poslal by ju do…. Ivke tak plánuje všetko vysvetliť a podľa všetkého zosnoval plán udobrenia.

Zdroj │ Foto: Televízia Markíza