Mladý zamilovaný pár, ktorý sa aktuálne spolu stretáva aj pred kamerami, potvrdil svojim fanúšikom neradostnú správu. Ich vzťah je totiž už minulosťou, pričom prvá vyšla s pravdou von krásna svetlovláska. Naďalej však ostávajú dobrými kamarátmi.

Mladý muzikálový herec Dárius Koči ešte donedávna tvoril pár s modelkou a herečkou Dianou Klamovou. Zamilovaná dvojica sa navyše začala stretávať aj pred kamerami v jojkárskom seriáli Nemocnica, kde Dárius stvárňuje sanitára, kým 25-ročná kráska doktorku.

Párik však na sociálnej sieti potvrdil fanúšikom smutnú spŕavu. Diana priznala, že došlo k nečakanému rozchodu: “Mám oznam, pretože sa mi to nechce riešiť každý deň s niekým novým. Rozišli sme sa s Dáriusom. Všetko je v pohode a sme kamaráti. Koniec hlásenia,” napísala stručne.

Jej slová následne zdieľal aj samotný herec, ktorý tak potvrdil, že ostávajú aj naďalej kamarátmi. Čo stálo za ich rozchodom ani jeden neprezradil. Ukončenie lásky však podľa všetkého nebude mať vplyv na natáčanie ďalších častí seriálu televízie JOJ a dvojica sa dokáže na pľaci správať kamarátsky a profesionálne.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj │ Foto: IG/dianaklam, darius_koci