Kate Middleton (37) a princ William (36) spoločne vychovávajú tri krásne detičky. Ubehol však rok od narodenia posledného a vojvodkyňa vyslovila prianie mať aj štvrté bábätko. William však nie je z tejto predstavy až taký nadšený…

Kate a William sú ukážkový párik britskej kráľovskej rodiny a s láskou vychovávajú svoje tri ratolesti. George má už päť rokov, Charlotte dovŕšila tri a najmladší princ Louise len jeden rok. Napriek nízkemu veku detí a Katiným nepríjemným ranným nevoľnostiam by však chcela mať aj štvrté dieťa. William by tak zároveň nasledoval životné kroky starej mamy, ktorá mala rovnako štyroch potomkov.

Správa, že Kate by uvítala rozšírenie rodiny, sa prevalila po jej návšteve Severného Írska. Pri privítacom ceremoniáli, kde sa zvítala aj s obyvateľmi, sa totiž dostala k otcovi s 5-mesačným bábätkom menom James. Pri pohľade na drobca celá zmäkla a vyslovila jednoznačné slová: “Ach, je rozkošný. Vzbudzuje vo mne túžbu po dieťati.” 

Denník People uviedol aj rozhovor, ktorý nasledoval. Otec bábätka sa Kate opýtal narovinu: “Dieťatko číslo štyri?” na čo vojvodkyňa odvetila mierne v rozpakoch: “Myslím, že William by sa toho trochu obával,” zasmiala sa. Nuž, ktovie, či sa Kate, ktorá nedávno zažiarila na odovzdávaní filmových cien, napokon podarí Williama zlomiť a prehovoriť ho na ďalšie bábätko napriek jeho pochybnostiam. O tehotenstve Kate Briti dokonca stávkujú a na tento rok kurz rapídne stúpol.

Zdroj: people.com │ Foto: Twitter, Instagram