Tesne pred Vianocami dorazila zo sveta šoubiznisu nečakaná správa o rozchode jedného z najkrajších párov. Aj keď mnohí fanúšikovia dvojice informácii najskôr neverili a považovali ju za “novinársku kačicu”, predmetné napokon potvrdil samotný Ondřej Gregor Brzobohatý.

Taťána Gregor Kuchařová (33) a Ondřej Gregor Brzobohatý tvorili stabilný pár českého šoubiznisu od roku 2013, pričom o tri roky neskôr si povedali svoje životné áno. Vzťah dvojice si mal však v posledných mesiacoch prechádzať turbulentným obdobím, ktoré vyvrcholilo nečakaným rozchodom. Aj keď si v minulosti vyjadrovali mimoriadnu náklonnosť a podporu vo všetkých smeroch, aktuálne sa prevalilo, že Ondřej má mať za krásnu Miss World 2006 už náhradu.

Potom, čo sa modelky, ktorá práve 23. decembra oslávi narodeniny, opýtali českí novinári na rozchod a manželovu novú partnerku, odkázala ich priamo na neho so slovami: „Nech sa k tomu vyjadrí môj manžel.“ Ten správu potvrdil pre primácky Showtime, pričom uviedol, že s Taťánou žijú oddelene už od augusta. Multitalentovaný hudobník bol navyše videný s mladou tanečnicou Zuzanou Pilnou, ktorú si odviedol do svojho bytu.

„Na rozvode sú už viac-menej dohodnutí a Ondřej sa odsťahoval zo spoločného domu na Smíchove,” tvrdí pre portál Blesk dobre informovaný človek. Dvojica si pritom bude deliť veľký majetok, pričom vlastnia dvojpodlažný byt s rozlohou 200 metrov štvorcových na Smíchově, ktorého cena sa podľa odborníkov môže vyšplhať na 24 až 26 miliónov českých korún.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: showtime, Blesk.cz | Foto: IG/brzobohatyondrejofficial, tatianagbrzobohata