Obľúbený herec Sväťo Malachovský žil až donedávna v harmonickom vzťahu s manželkou Ľubicou. Všetko sa však zmenilo pred niekoľkými týždňami, kedy bol zabávač niekoľkokrát videný s mladou herečkou Petrou Molnárovou. Dvojica, ktorá popierala akýkoľvek intímny vzťah, však dostala na frak!

[sociallocker]Ako sa zdá, Sväťo Malachovský, ktorého doma čaká manželka Ľubica a päťročný syn, si sype popol na hlavu. Obľúbený herec viacerých televíznych a divadelných projektov bol vo štvrtok večer pristihnutý na viedenskom letisku, ako sa vracia z dovolenky s herečkou Petrou Molnárovou.

Milenka s ním strávila romantickú dovolenku v luxusných Spojených arabských emirátoch, odkiaľ sa podľa očitých svedkov vrátili opálení a oddýchnutí. Pokojná a dobrá nálada sa z hrdličiek vytratila v momente, keď uvideli fotoaparáty prítomných.

petra

Kým si herečka ukrývala svoju tvár, herec podráždeným tónom reagoval na vzniknutú situáciu slovami: „Môžete ma nechať? Fakt riešim v živote úplne iné veci!” Nuž, ako sa zdá, Malachovský zjavne momentálne rieši to, aké klamstvá si vymýšľať počas príchodov a odchodov z bytu mladej brunetky, o ktorej neustále tvrdí, že ho s ňou spájajú výhradne pracovné povinnosti. Musíme však povedať, že v tomto prípade ide buď o výsmech statusu rodiny, alebo si milostný trojuholník neuvedomuje nezmyselnosť svojich klamstiev. Okrem Sväťových vyjadrení totiž jeho zákonitá manželka stále tvrdí, že o nijakých vzťahových komplikáciách nevie a s hercom doteraz žila v usporiadanom harmonickom vzťahu. Smiešne, nie?

Fotografie dvojice môžete vidieť TU!

Foto: Facebook | Zdroj: Nový Čas
[/sociallocker]