Hrozí mu koniec rozbehnutej speváckej kariéry? Známu tvár z jojkárskeho zábavného programu Všetko, čo mám rád zradili hlasivky a momentálne behá po lekároch. Tí sa boja najhoršieho scenára!

Jednou z hlavných postáv jojkárskej zábavnej relácie Všetko, čo mám rád je okrem skupiny Kandráčovcov herec a spevák Štefan Skrúcaný (58). Okrem moderovania si pred kamerami neraz aj zatancuje či zaspieva. Momentálne má však vážny problém, pre ktorý mu hrozí koniec.

Začal totiž cítiť problémy s hlasivkami, ktoré napokon jeho foniatrička potvrdila: „Navštívil som foniatričku, teda pani doktorku, ktorá s hlasivkami trošku pracuje. Musím nimi narábať opatrnejšie, pretože im množstvom roboty, ktorú mám, veľmi nakladám. Zatiaľ je to o päť minút dvanásť, ale hrozili by aj nejaké uzlíky alebo nezvratné poškodenie hlasiviek, ktoré by mi potom napríklad nedovoľovalo spievať,“ prezrádza nešťastne pre Nový Čas.

Množstvo práce v relácii, ako aj súkromné moderovanie, totiž dáva hercovým hlasivkám poriadne zabrať a neraz sa stalo, že po večernej akcii spal len pár hodín a ráno musel byť na pľaci v televízii Joj kvôli nakrúcaniu. Dá napokon na rady lekárov a spomalí?

Skrúcaný si musí šetriť hlasivky
Lekárka ho varuje pred ich poškodením
Množstvo moderovania a spievania neprospieva hercovmu hlasu

Zdroj: cas.sk │ Foto: Instagram, Facebook