Michael Schumacher, jeden z najslávnejších jazdcov Formuly 1, utrpel počas lyžovačky v roku 2013 zranenie hlavy, ktoré ho dostalo na pokraj smrti. Pretekár však zabojoval a prežil, no sú to už dlhé mesiace, čo nevieme nič o jeho aktuálnom stave. Zdá sa ale, že rodina sa rozhodla ukázať slávneho muža pred kamerami.

Na zdravotný stav ,,Schumiho“ sa v priebehu posledných rokov uvalilo informačné embargo. Podľa dostupných informácií od bývalého manažéra slávneho jazdca, by mal Michael vnímať okolie, no nemôže naň plnohodnotne reagovať. Jeho manželka Corinna sa však nevzdáva a neustále hľadá nové spôsoby liečby.

Počas filmového festivulu v Cannes bol premietnutý trailer k dokumentu s názvom ,,Schumacher“. Mnohí predpokladali, že dokument sa bude venovať predovšetkým jeho kariére pred tragickou nehodou. Corinna však súhlasila, aby sa vo filme nachádzali aj zábery Michaela v súčasnom stave u neho doma, a taktiež by sa mala objaviť nahrávka z oslavy jeho 50. narodenín. Po dlhých šiestich rokoch tak fanúšikovia opäť uvidia jazdca Formuly 1 pred kamerami.

https://www.youtube.com/watch?v=gtQs9rc7AFs

Zdroj: grandprix247.com  |  Foto: YouTube, Facebook/FOX Motorsport  |  Video: YouTube