Je tomu už zopár mesiacov, čo sa v Hollywoode začalo šepkať, že čerstvo rozvedený herec Channing Tatum tvorí pár s anglickou speváckou divou Jessie J. Dvojica mala byť opakovane prichytená počas jej turné, avšak dlhý čas držali obe hviezdy bobríka mlčanlivosti.

Channing Tatum (38), jeden z najväčších fešákov Hollywoodu, prekvapil začiatkom všetkých fanúšikov oznámením o rozvode s herečkou a tanečnicou Jennou Dewan (37). Dvojica sa spoznala pri nakrúcaní tanečného filmu Step Up, pričom majú 5-ročnú dcérku Everly. Aj keď mnohí predpokladali, že ide o ukážkový a nezničiteľný vzťah, opak sa stal pravdou a dvojica ohlásila svoj koniec.

Pár mesiacov na to sa začalo v kuloároch šepkať, že filmový Magic Mike mal podľahnúť čaru Angličanky Jessie J. Aj keď dvojica fámu nepotvrdila, pred pár týždňami sa hollywoodsky krásavec prvýkrát objavil v instagramových stories obľúbenej speváčky. Okrem vzájomného “lajkovania” fotiek sa však k žiadnemu ďalšiemu kroku neodhodlali. Až doteraz!

Jess totiž oslavuje práve dnes svoje 31. narodeniny, čo nenechalo chladným ani zjavne zamilovaného Tatuma. Na sociálnej sieti jej totiž zanechal krásny odkaz, ktorý napokon prezdieľala aj samotná speváčka. “Prajem ti, aby bol tvoj najšťastnejší deň naplnený len láskou a svetlom. Dnes si prišla na svet a doslova ho rozžiarila. Požehnané sú naše oči, naše uši, naše srdcia a naše životy. Ďakujem ti, že si. Si veľmi špeciálna. Všetko najlepšie, baby,” napísal prvýkrát verejne Channing pre Jessie J. Aké sladké… 🙂

Foto: Instagram/ChannigTatum, Twitter