Michael Schumacher, jeden z najslávnejších jazdcov Formuly 1, utrpel počas lyžovačky v roku 2013 zranenie hlavy, ktoré ho dostalo na pokraj smrti. Po tom, ako sa dostal mimo ohrozenia života, však bolo na jeho aktuálny zdravotný stav uvalené zo strany rodiny informačné embargo.

Po tragédií, ktorá sa udiala pretekárovi, sa rodina veľmi úzkostlivo snažila obmedziť informácie vychádzajúce na verejnosť. Podľa dostupných správ mal však ,,Schumi“ dlhé obdobie nehybne ležať, pričom nebol schopný plnohodnotne reagovať. Jeho manželka Corina sa však nevzdáva a neustále hľadá nové spôsoby liečby.

Zdá sa, že snaha sedemnásobného majstra sveta rozhodne nie je na škodu. Svojím vyhlásením to potvrdil aj bývalý riaditeľ stajne Ferrari a dobrý priateľ Michaela, Jean Todt. ,,Ukazuje veľký pokrok a spolu sme v jeho dome vo Švajčiarsku pozerali preteky F1. Je v najlepších rukách a dobre sa o neho starajú. Nevzdáva to a stále bojuje, jeho rodina bojuje taktiež,“ priznal v rozhovore pre rádio Monte Carlo, pričom fanúšikov potešil informáciou, že Schumacher rozhodne vníma okolie.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Jean Todt so Schumacherom v období jeho najväčšej slávy

Zdroj: thesun.co.uk  |  Foto: Facebook/Michael Schumacher