Policajný zbor Slovenskej republiky vyzýva občanov k spolupráci pri pripravovanej reforme a modernizácii policajných vozidiel. Ako uvádza, budú radi, ak pri výbere dizajnu nových áut bude participovať aj verejnosť!

Polícia Slovenskej republiny zverejnila na facebookovej stránke výzvu, kde môže verejnosť prostredníctvom emotikonov hlasovať za nový dizajn policajných vozidiel. Hlasovať môžu občania do nedeľňajšej polnoci (12. júna). „Občania Slovenskej republiky si zaslúžia moderný Policajný zbor, na ktorý sa budú môcť spoľahnúť v ktoromkoľvek okamihu svojho života. Príslušníci Policajného zboru zase na vedenie, ktoré im vytvorí podmienky na profesionálny výkon hodný 21. storočia,” uvádza k hlasovaniu polícia.

“Z týchto dôvodov pracujeme na reforme, ktorej výsledkom bude nielen vyššia dôveryhodnosť polície, ale aj atraktívnejšia práca príslušníka Policajného zboru, lepšie platové náležitosti, nové uniformy a v neposlednom rade aj nový vozový park s moderným dizajnom, o ktorom môže v týchto dňoch rozhodnúť aj široká verejnosť,“ povedal prezident Policajného zboru Štefan Hamran ohľadom pripravovanej reformy.

Hlasovať môžete >>>TU<<<

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: pol | Foto: FB/Polícia SR – Nitriansky kraj