V obľúbenej RTVS relácií Tajomstvo mojej kuchyne dôjde po krátkej dobe k ďalšej výraznej zmene. Z moderátorskej a kuchárskej dvojice totiž odchádza jeden z nich a novou posilou sa stane známa a ostrieľaná moderátorka, ktorá sa už teší na spoluprácu.

Relácia Tajomstvo mojej kuchyne na RTVS patrila dlhé roky k obľúbeným a mimoriadne sledovaným. Začiatkom roka 2021 ale Kamila Magálová ohlásila odchod po tom, čo sa šéfkuchár Pavel Pospíšil kvôli zdravotným problémom a pandémií nemohol zúčastňovať bratislavských natáčaní. Dvojicu vystriedal vo vynovenom štúdiu šéfkuchár Gabo Kocák a spevák Robo Papp, ktorý sa venuje aj kulinárskemu blogu.

Práve Robo ale odvysielal svoju poslednú časť a od 30. januára ho nahradí ženská posila. Do moderátorského dua totiž zavíta Katka Brychtová. Spevák ale na šou nezanevrel a chápe, že televízia sa rozhodla oživiť vysielanie ženskou rukou: “Reláciu Tajomstvo mojej kuchyne som opustil po vzájomnej dohode s jej tvorcami. Diváci boli zvyknutí na dámsku prítomnosť v kuchyni a na viac klasických receptov, ktoré nie sú mojou parketou, keďže som doma viac v ‚modernej gastronómii‘. Rozišli sme sa v dobrom a teším sa na ďalšie spolupráce s RTVS,” uviedol podľa portálu Koktail Robo.

Šéfkuchár Gabo sa už na Katku v kuchyni teší. “Katka je strela, takže určite to bude zaujímavé. Je šikovná pekárka a prinesie so sebou do relácie nový vietor v rámci pečenia,” pochvaľuje si. A čo na pracovnú novinku hovorí samotná moderátorka? “Som veľmi vďačná za túto príležitosť. Spolupráca s celým tímom bola pre mňa veľkým zážitkom. Gabo je skvelý kuchár, vtipný a šarmantný muž, takže sme si to spolu v kuchyni užili,” priblížila dojmy z prvého natáčania.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: koktail.pravda.sk │ Foto: FB/Tajomstvo mojej kuchyne