Šoubiz KONIEC v Televíznych novinách: Známa moderátorka odchádza!

KONIEC v Televíznych novinách: Známa moderátorka odchádza!

V obľúbenom večernom spravodajstve televízie Markíza dôjde k zásadným zmenám. S postom moderátorky Televíznych novín sa totiž po rokoch rozlúči známa tvár, ktorá je aktuálne na materskej dovolenke. S Markízou sa však definitívne nelúči.

Len nedávno prekvapila divákov večerných Televíznych novín veľká správa. Pred kamerami televízie Markíza sa totiž objavila Zuzana Čimová, ktorá predtým pôsobila v obedňajšom spravodajstve. Za moderátorský stolík zasadla spolu s kolegom Danielom Otčenášom zo športu.

Podľa informácií portálu Markíza sa však Čimová stáva od septembra trvalou posilou Televíznych novín, v ktorých sa bude objavovať spolu s Viktorom Vinczem. Daniel Otčenáš bude vo dvojici s Danicou Nejedlou moderovať Prvé Televízne noviny o piatej. Po mnohých rokoch tak vo večerných správach definitívne končí Lenka Vavrinčíková.

Tmavovláska odišla v auguste minulého roka na materskú dovolenku, pričom začiatkom januára 2022 porodila dcérku Olíviu. Lenka sa však plánuje od septembra tiež vrátiť na obrazovku, hoci tentokrát zvolí časovo nenáročnejšie Televízne noviny 12: „Po vyše roku sa na návrat do spravodajstva veľmi teším. Bude to pre mňa príjemné ‚odbehnutie si‘ od mamičkovských povinností,“ priznáva moderátorka. Riaditeľ Centra spravodajstva a publicistiky Henrich Krejča je presvedčený, že všetky zmeny na moderátorských postoch budú mimoriadne pozitívne.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: markiza.sk │ Foto: FB/Televízne noviny TV Markíza, Televízia Markíza