Farma 14 bola aj tentokrát spojená s hádkami či intrigami, avšak iskra vzplanula medzi viacerými súťažiacimi. Reality šou z farmárskeho prostredia sa tak razom zmenila na zoznamovaciu reláciu. Jeden z párov, ktorý sa do seba zamiloval pri natáčaní, však oznámil rozchod!

Štrnásta séria reality šou Farma sa niesla v duchu zamilovaných párov. Láska sa šírila celým priestorom, pričom Šimon Koleň našiel šťastie v náručí Alex Minárikovej. Iskra preskočila aj medzi Sašou Čillíkovou a Tamásom Kassaiom. Najväčšie vzájomné sympatie však mali Michal Mošpan a Dagmar Kubinová. Práve oni boli jediným párom, ktorý sa nebránil intímnostiam aj priamo na statku.

Farmárska dvojica počas natáčania neskrývala pochybnosti o budúcnosti ich vzťahu. Dôvodom bola predovšetkým diaľka, keďže Dagmar pochádza z Hodonína a Michal je hrdým východniarom. Napokon sa zdalo, že ani 500-kilometrová vzdialenosť nebude prekážkou.

Obaja veľmi radi zverejňovali zábery z ich spoločných chvíľ, pričom sa vzájomne navštevovali. Mnohí fanúšikovia blondínke vyčítali, že určite udržuje vzťah so ZOO technikom iba kvôli blížiacemu sa finále, kde mohol vyhrať 75-tisíc eur. I keď sa mu to nepodarilo, ich známosť pokračovala.

Je to však iba pár hodín, čo na sociálnej sieti spoločne oznámili, že sa rozišli. ,,S Miškom sme sa vzájomne dohodli ísť každý svojou cestou. Oboch nás to mrzí. Snažili sme sa naše cesty spojiť a ísť jednou spoločnou cestou, ale niekedy to nevyjde podľa predstáv. Aj taký je ŽIVOT,“ napísala v oficiálnom stanovisku Dagmar. Dvojica plánuje zostať priateľmi a byť v pravidelnom kontakte.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<< 

Zdroj: IG/dagmara_key  |  Foto: IG/dagmara_key, farma.markiza