Mnohí účinkujúci v reality šou Farma sú vďační za nové kamarátstva, no aj partnerov. Uzavretý priestor pod dohľadom kamier zblížil niekoľkých farmárov natoľko, že medzi nimi preskočila iskra. Ďalší z obľúbených párov však realitu skutočného života nezvládol. Oficiálne došlo k rozchodu!

Štrnásta séria reality šou Farma sa niesla v duchu zamilovaných párov. Vznikli hneď tri, pričom najväčšie vzájomné sympatie netajili Michal Mošpan a Dagmar Kubinová. Farmárska dvojica však pred mesiacom oznámila, že ich cesty sa rozišli. Druhý vzťah potvrdil Šimon Koleň, ktorý našiel šťastie po boku Alex Minárikovej. Momentálne sa mal presťahovať do Pezinka, aby mohli spolu bývať.

Iskra napokon preskočila aj medzi Sašou Čillíkovou a Tamásom Kassaiom. Práve tomuto páru to po niekoľkých mesiacoch randenia taktiež nevyšlo. Rodáčka zo Svitu sa so svojimi fanúšikmi na sociálnej sieti podelila s pocitmi. Podľa jej slov sa rozhodla dať samu seba na prvé miesto, i keď je to bolestivé.

23-ročná študentka následne priznala rozchod s tanečníkom. ,,Neviem prečo, ale poslednú dobu si v hlave stále opakujem tú otrepanú frázu, že ,aj slnko je samé a stále svieti‘, tak milé moje slniečka, aj ja som skončila sama. A keď som bola šťastná aj predtým, ako som ho spoznala, môže byť šťastná aj teraz bez neho,“ uviedla Saška. Nedávno oznámili rozchod aj Rebeka Hlavatá a Henrich Kuľko, ktorí účinkovali vo Farme 12.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: IG/alexandra.cillikova  |  Foto: IG/tamas_kassai, farma.markiza, FB/Farma, TV Markíza