Okolo vzťahu Hany Gregorovej a jej o 32 rokov mladšieho zajačika Ondřeja Koptíka je poriadny rozruch. Zdá sa, že nad dvojicou sa pomaly zmráka.

[sociallocker]Aj keď sa dvojica na verejnosti prezentuje ako párik holúbkov, za dverami má byť údajne všetko inak. Hana síce svojho mladého priateľa priviezla aj na svadbu svojho syna Ondreja, dokonca vyšlo na verejnosť video, kde mladík žiada Hanu o ruku, no zdroj z herečkinho okolia pre bleskove.cz tvrdí, že romanca sa blíži ku koncu.

Hana vraj na otázky ohľadne jej priateľa reaguje priam hystericky: “Bola úplne hysterická, a že čo je komu do toho, že žiadny Koptík nie je a nechce nič počuť. Bola naozaj hysterická,“prezradil. Vraj sa s Koptíkom pohádala a zakázala mu chodiť s ňou aj na spoločné akcie. Dokonca sa mali údajne aj rozísť, no Hana sa to podľa zdroja hanbí priznať: “Úplne ju zavrhla rodina i priatelia. Práve preto, že všetci vedeli, že jej zajačik ide len po sláve, a robí mu radosť mediálny záujem,” dodáva zdroj. Aká je pravda, sa zrejme dozvieme v najbližšom období.

Zdroj: bleskove.cz  | Foto: Facebook
[/sociallocker]