Kristi Dali a Radovan Dulin sa na seba na Farme zahľadeli tak veľmi, že spálili mosty za minulosťou. Zdá sa ale, že ich láska nemala dlhé trvanie a záletník z Popradu sa má už údajne pozerať po inej.

Kristi a Rado vytvorili počas Farmy 11 zamilovaný párik a ich city vzplanuli tak vášnivo, že obidvaja spálili mosty za predošlým životom. Záletník z Popradu sa rozišiel so snúbenicou a začal si užívať život po boku fotomodelky zo Senca.

Okrem lásky ich spájal aj spoločný biznis, ktorý rozbehli v oblasti módy ako aj zdravej výživy. Rado sa zas rozhodol zmeniť svoju vizáž a nechal si ostrihať a prefarbiť vlasy, pričom sa pravidelne prezentuje aj zábermi z holičstva či v módnom oblečení. Nevedno, či mu sláva až tak zdvihla hrebienok, no podľa informácií Plusky sa má údajne stretávať s inou ženou, zatiaľ čo Kika ho čaká doma.

Rado sa stretáva s inou. Kiku klame, neklape im to tak, ako predtým. Vymetá žúrky a jej tvrdí, že je doma. Päťminútová sláva mu poriadne stúpla do hlavy. Teraz sa hrá na hviezdu,“ tvrdí zdroj z okolia. Na tieto nepekné slová zareagovala aj samotná Kika, ktorú trápi aktuálna situácia. S Radom sa totiž nevideli už celé dva týždne: “Ja som v Bratislave, on na východe. Obaja sme veľmi pracovne vyťažení. Je to medzi nami napäté, v piatok by mal prísť…“dodala. Žeby ich románik skončil takto nečakane?

Zdroj: pluska.sk │ Foto: Instagram/radovan.d, kristi_dali