Vo svetovom šoubiznise sa nekonajú len tie príjemné a radostné udalosti, ako sú svadby, zásnuby či narodenie bábätka, ale aj tie nepríjemnejšie. Do tejto kategórie spadajú aj rozvody či rozchody. Táto mladá herecká dvojica pôsobila veľmi šťastným a zamilovaným dojmom a o to väčším prekvapením bolo zistenie, že ich vzťah nečakane skončil.

Taylor Lautner je vo svete známy najmä vďaka postave z upírskej ságy Twilight, v ktorej si zahral jednu z ústredných postáv menom Jacob Black. Vďaka tomu si našiel mnoho fanúšičiek po celom svete, ktorým učaroval svojim šarmom, no samotného herca opantala kolegyňa z hereckej brandže.

Dvojica sa dala dokopy v čase, kedy Billie Lourd zažívala jedno z najťažších a najsmutnejších období vo svojom živote. A práve vtedy po jej boku stál Taylor, ktorý bol jej oporu. Párik začal spoločne tráviť viac času a sociálne siete pravidelne zásobovali veľmi zamilovanými snímkami, na ktorých pôsobili veľmi šťastne. Samotný herec sa na adresu svojej priateľky vyjadroval len samými superlatívami, ktoré možno vidieť aj na jeho Instagrame, keď zakaždým pridal ich spoločnú fotografiu. V súčasnej dobe je tomu však už koniec, pretože Taylor a Billie už netvoria pár. Dvojica si dala zbohom po ôsmych mesiacoch randenia, no aj naďalej zostávajú priateľmi.

Taylor Lautner a Billie Lourd už netvoria pár

Zdroj: People.com | Foto: Instagram