10. januára spustí TV Markíza vysielanie novej reality šou Survivor, ktorú bude v predstihu vysielať na platforme VOYO, kým diváci ju uvidia v televízii vo štvrtok (13. januára). Jednou z účastníčok očakávaného projektu je aj víťazka Farmy 13, ktorá do Dominikánskej republiky odletela krátko po silvestrovských oslavách.

Xénia Gregušová získala mimoriadne stabilnú základňu fanúšikov ešte počas vysielania dvanástej série markizáckej Farmy, kde spoznala aj svojho partnera Lukáša Stanislava. Hoci sa spočiatku vzťahu bránila, nakoľko ju mal doma čakať priateľ, napokon predsa len podľahla čaru sympatického cestovateľa.

Harmonický vzťah postupom času napredoval, a kým Lukáš aktívne spolupracuje s produkciou Markízy, a taktiež žne úspechy na sociálnych sieťach, plavovláske sa naskytla jedinečná príležitosť vycestovať do cudziny. A nie tak hocijaká! Spolu s ďalšími odvážlivcami bude účastníčkou reality šou Survivor, kde bude nielen hrať o 100-tisíc eur, ale najmä prekonávať vlastné limity.

Ako Xénia uviedla pred pár dňami v rozhovore ohľadom relácie, rodina je z jej účasti v novom projekte nadšená, no priateľ sa odchodu svojej lásky obáva. Aj keď v prvom momente vyznelo vyjadrenie tanečnice, že majú doma kvôli šou dusno, opak je pravdou. Vo videu Lukáša totiž uviedla veci na pravú mieru, pričom vyvrátila akékoľvek dohady ohľadom prípadného rozchodu.

Xénia pred odchodom nezadržala ani plač

Ako Xénia priblížila, na casting do šou boli pozvaní obaja, avšak do finálneho výberu postúpila len ona, z čoho bol jej partner, pochopiteľne, smutný. “Neni to vôbec o tom, že by sme sa mali rozchádzať, jak som dostal veľa správ,” uviedol exfarmár s tým, že fanúšikovia mu vyjadrili podporu. “Ja ho nedám nikomu už nikdy!” dodala bývalá účastníčka Miss a pevne ho objala.

“Kto by nebol smutný, keby mal pustiť človeka, ktorého miluje, niekam na tri mesiace,” zamýšľa sa zamilovaný Lukáš. “Nerozchádzame sa, sme stále spolu, Xénka ide na Survivor, ja ju podporujem, prečo by som ju nemal podporovať?” dodal s tým, že partnerke pribalil na ostrov rozkošný talizman.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: YT/Luky Stanislav, IG/xenia_gregusova