Asi už mnohí tušíte, že pod pojmom kontroverzná nemáme na mysli nikoho iného ako Gabrielu Bullovú (34), ktorá už v živote prešla mnohými zmenami a neraz šokovala verejnosť svojím výzorom či správaním. Opäť neostala nič dlžná svojmu menu.

Bývala účastníčka Farmy šokovala Slovensko mnohými excesmi, cez krátky účes až po ponúkanie hanbatých služieb na internete. Najnovšie si to Gabriela namierila do televíznej zoznamky Take me out, kde sa má objaviť aj playmate Zuzana Žilinčíková. O zábavu bude v sprievode tejto blonďavej dračice určite postarané a rovnako nebudú chýbať ani jej povestné prostoreké komentáre. Keďže v tejto relácii ide o nájdenie partnera, asi sa mnohí zamyslia, či sa Gabriela plánuje po búrlivom živote usadiť. Netreba sa však unáhliť, pretože farmárka nehodlá so svojím spôsobom života skoncovať, práve naopak.

Mohlo by vás zaujať: To už nevie ako zaujať?! Táto umelinová ex farmárka má byť idolom dnešných mladých žien?

V otvorenom rozhovore priznáva, že na ulici dostáva množstvo ponúk na intímne hrátky, niektoré dokonca za peniaze a ako sama priznáva, návrhy zvykne rada využiť. Čím sa momentálne živí a zarába si, nechcela blondínka s plným dekoltom prezradiť a začala sa smiať. Na otázku, aký by mal byť jej partner, odpovedala Novému Času: “Mal by tolerovať môj promiskuitný život.

Zdroj: cas.sk | Foto: Instagram, Facebook