Začiatkom roka televízia Markíza prekvapila svojich divákov kontroverznou novinkou Svadba na prvý pohľad. Spomedzi množstva prihlásených adeptov na lásku napokon špecialisti vybrali tri dvojice, ktoré sa po prvýkrát stretli až pred oltárom, kde si mali povedať svoje životné “áno”.

Jednou z neviest bola aj mladá inštruktorka baby plávania Lucia, ktorú odborníci spojili so sympatickým podnikateľom Ivanom. Kým on bol zo svojej nastávajúcej na prvý pohľad nadšený, jeho budúca pani prepukla v plač. To však ešte nikto netušil, že jediný, kto má skutočne dôvod na slzy, je práve zaskočený ženích. Ako sa totiž neskôr ukázalo, nevesta má za sebou pikantnú minulosť, pričom šokujúcim správaním nešetrila ani priamo počas nakrúcania relácie.

Ukázalo sa, že Lucia si mala pred rokmi sadnúť na bájny “biely gauč”, kde si nahé telo potierala olejom a následne ukázala svoje kvality aj pri intímnostiach s mužom. Po prevalení kauzy sa nevesta obhajovala, že v tom čase potrebovala peniaze a bola závislá od drog a rovnakú chybu by už nikdy nezopakovala. Ako však neskôr vysvitlo, markizáčka predsa len nemá žiadny problém s nahotou, nakoľko sa vo voľnom čase venuje body paintingu.

Kým Ivan bol ochotný všetky kontroverzné záležitosti svojej polovičky prekusnúť, definitívne ho sklamala, keď ju po domácej párty našiel ležať vedľa jej údajného kamaráta. Po ukončení televízneho partnerstva však kráska nezaháľa a odhalené telo ukazuje v plnej paráde aj bez nánosu farieb. Na sociálnej sieti Instagram totiž zverejnila fotografiu, kde ju okrem nápisu nezakrýva vôbec nič. Nuž, ľudia na futbalovom štadióne museli mať radosť.

Nová fotka Lucie >>>TU<<<

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto: IG/ivanplucinsky, markizaofficial, lusyna.bejbina