Alex Wortex, snáď najkontroverznejšia postavička domáceho šoubiznisu, je tŕňom v oku mnohých “tradične” zmýšľajúcich Slovákov, ktorí sa nad vystupovaním mladej Bratislavčanky nedokážu povzniesť. Vulgárne outfity, ktoré neraz hraničia s nahotou, sa stali jej poznávacím znamením, pričom ešte nedávno bola celkom inou ženou.

Influencerka Alex Wortex (28) sa viac ako svojim životným postojom či názormi zapísala do povedomia verejnosti neprehliadnuteľnou extravaganciou. Útla blogerka sa neštíti na akciách rôzneho charakteru prezentovať šokujúcimi outfitmi, pričom na počkanie ukazuje svoje výrazne zarastené nohy, podpazušie a čiastočne aj intímne partie.

Práve to nie je po chuti mnohým Slovákom, ktorých naposledy šokovala, keď sa zaodela do mŕtvej chobotnice, pričom na nohách mala rozmazanú krv. Tentokrát však Alex prekvapila fanúšikov, keď s nimi zdieľala starú fotografiu, na ktorej je celkou inou ženou. “Ako môžete vidieť, tvár mám stále rovnakú, na oboch mám špirálu, linku aj rúž, jeden je bledší, druhý výraznejší. Ľudia však vnímajú jedine celok,” napísala k snímkam evidentne sklamaná Alex. A čo vy, dokážete ju vnímať s nadhľadom, ako by si to priala ona sama?

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: IG/AlexWortex69