Kontroverzný spevák českého šoubiznisu opäť šokuje. Najprv svoj zvláštny vzťah so 16-ročnou slečnou zapieral, teraz ho otvorene velebí. Dokonca plánuje s tínedžerkou svadbu a dieťa!

V českom šoubiznise sa schyľuje k ďalšej svadbe. A nie hocijakej! Kontroverzný spevák Bohuš Matuš (45), ktorý ešte nedávno zapieral svoj vzťah s mladučkou Lucinkou a dušoval sa, že je medzi nimi len veľká náklonnosť, zrazu celkom zmenil reč. Podľa najnovších informácii českého portálu Expres má v pláne svadbu a dieťa so 16-ročnou tínedžerkou!

Najskôr sme boli kamaráti, teraz sme spolu normálne. Berem ju ako priateľku, aj keď je tam vekový rozdiel,“ priznal bez okolkov Matuš. Dokonca sa nebráni ani svadobným zvonom, no na tie si ešte chvíľku musí počkať: „Ja s ňou počítam. Nabudúci rok bude mať sedemnásť, keď bude plnoletá, tak si ju aj vezmem. A ja si ju chcem zobrať, je úžasná,“ pýši sa spevák.

S mladučkou Lucinkou sa dokonca nebráni ani spoločnému potomkovi, napriek tomu, že ona sama je vlastne ešte dieťa: „Teraz má na dieťa kopec času, ale keď vás niekto miluje, chce s vami všetko. Tak v devätnástich by to mohlo byť možné,“ naznačil. Podtrženo, sečteno, ako vravia naši západní susedia, zdá sa, že Bohuš Matuš plánuje o dva roky svadbu a o tri roky by už chcel s Lucinkou aj kočíkovať.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: expres.cz │ Foto: Facebook/Bohuš Matuš