Posledný ročník reality šou Farma 11 bol plný výrazných osobností, ktorým však dominoval predovšetkým lifestyle couch Matej Jurkovič. 42-ročný Bratislavčan si nekládol servítku pred ústa v žiadnej situácii, až bol napokon vyradený z hry pre porušenie pravidiel.

V uplynulom ročníku Farmy sa proti sebe postavili východniari vs. západniari, pričom okrem Kristi Dali bol najvýraznejšou osobnosťou šou vyšportovaný Matej Jurkovič. Syn úspešného bratislavského podnikateľa sa pred kamerami zblížil len s 19-ročnou Košičankou Miroslavou Csorbovou navzdory tomu, že citeľne dával východniarom pocítiť svoju západniarsku „nadradenosť“. Napriek všadeprítomnému natáčaniu sa dvojica nezdráhala ani odvážnejších aktivít, keď medzi zaľúbencami došlo aj k intímnemu zblíženiu.

Jurkovič tiež neváhal prezradiť, že v čase, kedy nemá priateľku, sa živí aj ako gigolo, pričom pred rokmi stihol natočiť niekoľko filmov pre dospelých. A aktuálne sa zdá, že neostalo len pri minulosti! Ako totiž zistil portál Topky.sk, Matej, otec malej dcérky, sa nechal zlákať na ďalší divoký kúsok. Tentokrát však nemá ísť o štandardný film, ale projekt, ktorý je nakrútený ako fantasy. Počin je rozdelený na niekoľko častí, pričom tie si musí divák v prípade záujmu zaplatiť.

„Zazdieľal už niekoľko príspevkov, z ktorých je zrejmé, že niečo nakrúca. No a na prvý pohľad nešlo o komerčný rodinný seriál. Pozrite si to,“ uviedol zdroj pre portál. Na snímkach z filmu to poriadne vrie a úplne obnažený exfarmár stvárňuje bojovníka, ktorý sa oddáva súloži so svojou sedliackou partnerkou. V prípade Jurkoviča však nešlo o žiadne tajomstvo, nakoľko trailer aj decentné snímky z filmu zazdieľal na sociálnej sieti Instagram.

Fotografie priamo z filmu môžete vidieť >>>TU<<<

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Topky.sk | Foto: IG/matej.jurkovic.official, gametusy