Svetovo známy hudobník prežíva jedno z najťažších období vo svojom živote. Dňa 7. júla 2017 totižto prišiel o dôležitú osobu, ktorá pre neho znamenala veľmi veľa. S touto smutnou správou sa podelil aj so svojimi fanúšikmi prostredníctvom sociálnej siete, kde zároveň zanechal svojmu otcovi srdcervúci odkaz.

Marilyn Manson, ktorého vlastné meno je Brian Hugh Warner, je v hudobnej brandži veľmi známy. Pôsobí ako spevák v americkej metalovej skupine s rovnakým názvom, ako je jeho umelecký pseudonym. Pre tohto 48-ročného Američana je typický aj extravagantný a vskutku výstredný imidž. Okrem toho sa presadil aj v hereckej brandži a objavil sa v mnohých filmoch, seriáloch i dokumentoch.

Marilyn Manson

V súčasnej dobe však tento kontroverzný spevák prežíva jedno z najťažších a najsmutnejších období vo svojom živote. Dňa 7. júla 2017 totižto naposledy vydýchol jeho milovaný otec, ktorému prostredníctvom Instagramu zanechal dojímavý odkaz. Marilyn zverejnil ich spoločnú snímku, na ktorej je ešte malým chlapcom. Hudobník v texte priznal, že to bol práve on, kto ho naučil, ako byť mužom, bojovníkom a aj to, ako sa šoféruje auto. Pre neho to navždy bude ten najlepší otec na celom svete a vie, že teraz je už s jeho mamou. Touto cestou mu zároveň odkázal, že dodrží sľub a nikdy ho nesklame.

Marilyn Manson ako dieťa spolu s otcom

[poll id=”95″]

Foto | Zdroj: Instagram