V slovenskom šoubizinise opäť vzplanuli vášne. Pustili sa do seba dva ozaj ťažké kalibre. Všetko to začalo vyhláseniami herečky Zuzany Fialovej v markizáckom programe – Tvoj tvár znie povedome.

Herečka Zuzana Fialová perlila počas hudobného vystúpenia kolegu Petra Brajerčíka, ktorý imitoval americkú rockovú skupinu R.E.M, teda lídra tejto formácie Michaela Stipeho. Jeho vystúpenie väčšina poroty skritizovala, no Zuzana Fialová ho vychválila. Doslova povedala: “Nie si spevák, ale si skvelý herec. Celé si to dal s pokorou. Omnoho lepšie ako keby to Martin Jakubec zaspieval, takže super.” Toto vyjadrenie samozrejme neuniklo samotnému Jakubcovi, ktorý neváhal a na sociálnej sieti zareagoval slovami: “Je nafúkaná trúba a mizerná herečka, ktorá ma nemá právo hodnotiť. Ak dokáže to, čo ja vo svojej speváckej kariére, potom spolu môžeme debatovať. Dovtedy patrí do amatérskeho ochotníckeho divadla v Azerbajdžane.”

Kontroverzný spevák ďalej dodal, že by sa s Fialovou rád stretol zoči-voči v nejakej celebritnej šou. “Vtedy by to bola tá pravá šou, akú ešte televízia nezažila,” zakončil.

Zdroj: TV Markíza, Instagram | Foto: Facebook, Instagram