Slovenskom pred pár hodinami otriasol prípad otca z Kežmarku. Ten sa na parkovisku pri svojom aute rozhodol uzemniť svoju malú dcérku netradičným spôsobom. Video zachytáva jeho výkop nohou a následný pád dievčatka na zem. Matka sa prizerá pár centimetrov od incidentu…

Slovenský internet zaplavilo ohavné video z Kežmarku. Zrejme priemyselná kamera na vedľajšej budove zachytila otrasný incident. František sa pri aute odrazu vydá smerom k dcérke a bezohľadne vykopne nohou priamo k nej. Dievčatko následne spadne a ostane sedieť na zemi. Po chvíľke k nemu podíde matka, ktorá sa po celý čas prizerá.

Kežmarský prípad čudných otcovských praktík má ale dohru. Prípadom sa podľa informácii Plusky zaoberá polícia: “Policajti obvodného oddelenia v Kežmarku preverujú predmetnú skutočnosť a na objasňovaní skutku pracujú,” uviedla hovorkyňa, no pre prebiehajúce vyšetrovanie bližšie informácie podať nemôže. Video a rodinné pomery skúma momentálne aj Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny.

K incidentu sa rozhodol napísať pár slov aj samotný František, otec dcérky, no jeho výpoveď vás zrejme šokuje: “Za to, čo píšu ľudia a ako to vyzerá na kamere, ja nemôžem. Nikoho som nezabil ani nezranil. Nemám sa čoho báť, o svoje deti sa poctivo starám. Ak by boli bité, mali by modriny a škôlka by to už dávno nahlásila na sociálnu kuratelu. Ľudia píšu všeličo, ale nič o nás nevedia,” tvrdí neoblomne so slovami, že dcérka spadla sama, lebo sa jej skrútila nôžka. Jeho verzie sa zastáva aj samotná matka, ktorá stála len pár metrov vedľa a na polícii mala doložiť lekárske potvrdenie, že dievčatko nie je zranené. Viac informácii prinesie zisťovanie príslušných orgánov a úradov.

Zdroj: pluska.sk │ Foto: Facebook/Zuzana Pojedincová TV JOJ