Ondřej Koptík (34)  a Hana Gregorová (65) to dali opäť dokopy a začínajú sa smelo ukazovať na verejnosti. Básnik dokonca na sociálnej sieti znovu ukázal spoločné zábery, no tentokrát nebudete veriť, ako ho herečka dokázala skrotiť.

Koptík a Gregorová predviedli v šoubizovom svete návrat roka, a hoci takýto krok herečky nečakal nikto, vrátane jej rodiny, hrdličky sa už spolu spokojne ukazujú aj na verejnosti. Nedávno dokonca šokovala ľudí informácia o ich blížiacej sa svadbe. Zdroj z okolia dvojice pre Nový Čas potvrdil, že šance na sobáš nie sú márne: “Hana a Ondřej sa rozprávali na tému sobáša. On by si ju chcel vziať za manželku aj okamžite. Pokiaľ viem, nepovedala mu rázne nie. Šanca tam teda je,” prekvapuje.

Okrem toho si Koptík po dlhej dobe na sociálnu sieť zavesil ich čerstvé spoločné fotky, na ktorých je ale mladý básnik ako vymenený. Po Greogorovej skrotení a liečení sa nahodil do bielej košele a na oči nasadil intelektuálne okuliare. Herečka navyše v ruke stíska knihu Koktejl štěstí od motivačnej koučky Ivy Leckej. Dvojica tak zrejme chce okoliu ukázať, že sa aktuálne snažia namiešať jeden taký pre seba a začať odznova. Všetkých však zrejme najviac prekvapil vynovený vzhľad mladého nádejného ženícha, ktorého tvár má teraz na míle ďaleko od niekdajšieho písalka oplzlých textov.

Koptík výrazne zmenil imidž

Zdroj: cas.sk │ Foto: Facebook, YouTube