Kto si spomína na muža, ktorý dovolil synovi zasadiť 8 sadeníc marihuany vo svojom vinohrade a dostal trest odňatia slobody na desať rokov, nech zbystrí pozornosť. Obchodníci s tvrdými drogami to totiž majú v praxi, priamo v bratislavskom Pentagone, ako sa zdá, jednoduchšie.

Novinárka a reportérka Kristína Kövešová je známa svojim nebojácnym prístupom k práci a slovo „nebezpečenstvo“ nepozná. Jedna z jej júlových reportáží o bratislavskom Pentagone nabrala na obrátkach a redaktorka sa musí mať na pozore. Útoky na ňu už totiž prešetruje polícia!

Stálica televízie Markíza nakrútila šokujúcu reportáž o predaji tvrdých drog priamo v uliciach bratislavského Pentagonu. Následne sa v lokalite uskutočnila policajná razia, ktorá u jej obyvateľov vzbudila nevídané vášne.

Kristína vraj môže byť rada, že ešte žije: „Nech skape. Pentagon nezničí ona. Keď ju chytím, dolámem ju ako koňa,“ ozývalo sa z balkónov obyvateľov. Po razii boli odvedené tri osoby, pričom obvinený bol 49-ročný Vladimír. V prípade dokázania viny mu hrozí trest odňatia slobody vo výške 3 až 10 rokov. Záznam môžete vidieť vo videu TV Markíza. 

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: tvnoviny.sk | Foto: YT/Startitup, tvnoviny.sk