21. septembra 2020 zomrela 18-ročná študentka Linh, ktorá skončila pod kolesami bývalej modelky Daniely Kralevich. Súd ju uznal vinnou a uložil jej trest, ktorý však odmietla. Súdne pojednávanie tak začína odznova, pričom rodina zosnulej ženy si opäť musí vypočuť hrozné detaily z osudného dňa.

K dopravnej nehode došlo na Tomášikovej ulici v Bratislave, keď Daniela Kralevich zrazila na priechode pre chodcov 18-ročnú študentku. Jej zranenia boli natoľko vážne, že im na mieste nehody podľahla. Súd vodičke nariadil uhradiť škodu vo výške 4 500 eur, a taktiež ju odsúdil na dva roky a sedem mesiacov podmienečne so skúšobnou lehotou štyri roky.

36-ročná brunetka však podala odvolanie, keďže sa cíti byť nevinná. Okresný súd tak musel opäť pojednávať o tragickej udalosti. Pred pár dňami sa v pojednávacej miestnosti zišli rodičia obete i zástupcovia vietnamskej komunity, ktorí si museli znova vypočuť, ako zomrela ich milovaná Linh.

Kralevich sa na súde obhajovala tvrdením, že obeť vstúpila na priechod pre chodcov náhle, prudkým krokom. Podľa jej slov mala sklonenú hlavu, vlasy vpadnuté do tváre a údajne mala v ušiach slúchadlá. Pre tieto dôvody súťažiaca Miss Universe z roku 2003 odmieta svoju vinu. Ďalšie pojednávanie má pokračovať v januári 2023.

Faktom však naďalej zostáva, že vodička po zrážke ani len nevystúpila z vozidla a iba sledovala, ako sa svedkovia snažia zachrániť život mladej študentke. Dodnes neprejavila ľútosťou nad tragédiou, ktorej bolo súčasťou. Dokonca sa neospravedlnila ani rodičom zosnulej Linh, ktorých strata milovanej dcéry absolútne zdrvila.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: zivot.pluska.sk  |  Foto: FB/Daniela Kralevich, FLEX Slovakia, TV JOJ