Daniele Kralevich, ktorá získala po prvýkrát mediálny priestor v roku 2003, kedy sa zúčastnila súťaže Miss Universe, sa aktuálne lepí smola na päty. Potom, čo pod kolesami jej vozidla prišla o život len 18-ročná študentka Linh, sa dostala do otvoreného konfliktu s Martinom Chrenom, starostom bratislavského Ružinova.

Bývalá účastníčka boja o korunku v súťaži krásy sa v posledných mesiacoch domáha spravodlivosti vo veci stavby na brehu Zlatých pieskov, kde si mala podľa Martina Chrena postaviť čiernu stavbu. Mobilný bioprojekt podnikateľky bol v lete tohto roka zrovnaný so zemou, čo ju šokovalo a v predmetnej veci podnikla právne kroky.

„Chren je nekompetentný starosta, ktorý sústavne klame a zavádza svojich voličov. Jedným z príkladov bolo, ako nás nepustil na náš súkromný pozemok. Čoskoro si ukážeme, ako klame a ako nemôže ničomu zabrániť. Pretože nevyriešil nič, len to, že bude behať po súdoch ešte v dôchodku,“ napísala na Facebook, pričom pokračovala.

„V súčasnosti je len v mojej veci na neho podaných 6 žalôb a trestné oznámenie, dokonca ešte aj za krádež! Takže škodu budú znášať Ružinovčania a nebude malá. Hor sa voliť, ale predtým si ešte povieme o verejných obstarávaniach tohto ‚zneužívača‘ právomoci verejného činiteľa,“ dodala ku konfliktu Kralevich.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: FB/Daniela Kralevich, Martin Chren