Je to už nejaký ten piatok, čo Slovensko spoznalu mladú speváčku Simonu Hegerovú, ktorá sa svojho času rozhodla ukázať talent v šou Hlas ČeskoSlovenska. Vtedy 16-ročná blondínka zrejme ani len netušila, aká hviezdna kariéra ju čaká, pričom len pred pár minútami vydala svoj nový singel “Nevolaj mi”.

22-ročná speváčka SIMA odštartovala svoju kariéru v šou Hlas ČeskoSlovenska, pričom dnes je z mladej blondínky ikona mnohých dievčat. Zrejme aj preto si ju vybrala jedna z najobľúbenejších intímnych značiek pre svoju reklamu, pre ktorú prerobila jeden zo svojich najväčších hitov “Femina”. Temperamentná Trnavčanka chrlí jeden ženský hit za druhým, pričom po skladbe “Dýchaj” vydáva nový singel v spolupráci s raperom Kalim.

“Skladba je o takom bežnom žiarlení vo vzťahu, keď ide jeden z partnerov von s partiou… Som rada, že mne dal Kali jednu z posledných spoluprác a obzvlášť sa teším, že to bolo zrovna v tomto štýle,” uviedla kráska pre ženský magazín SlovakWoman.sk. Skladba, ktorú produkoval Peter Pann a klip natočil Arogant, si okamžite získala davy fanúšikov. Tí nešetria chválou nielen ohľadom spolupráce Simony a Kaliho, ale aj nad textom, hudbou či videoklipom.

Zdroj: YouTube | Foto: Instagram/SimonaHegerova