Kráľovná Alžbeta II.

Buckinghamský palác hľadá nového zamestnanca – úslužného komorníka ochotného pracovať s úsmevom 45 hodín týždenne. Ak čakáte, že za svoje služby dostane od jednej z najmocnejších žien sveta kráľovsky zaplatené, mýlite sa. Očakáva sa totiž, že prírastok do paláca sa uspokojí so sumou 2 010 eur mesačne!

Na slovenské pomery možno vyzerá byť ročný plat v sume viac ako 24.000 eur ako takmer rozprávkový, no opak je pravdou. Životné minimum je v Británii nastavené na vyše 10 eur na hodinu (presne 9 libier), v Londýne je to dokonca niečo vyše 12. Kráľovná však svojmu novému komorníkovi v prepočte na eurá neponúka ani len prvú hodinovú sumu.

Kráľovná Alžbeta II. potrebuje nového komorníka. Čo poviete na jej ponuku?

Kráľovské zamestnanecké výhody

Na obranu paláca, od kandidátov nežiada žiadne predošlé skúsenosti s podobnou prácou. Stačí, že budú priateľskí, slušní a schopní pracovať s akýmikoľvek ľuďmi, či už budú pozitívne alebo mimoriadne negatívne naladení. Pre nového pracovníka bude taktiež samozrejmosťou ubytovanie a strava. „Nástupom na náš osvedčený kariérny chodníček sa stanete všestranným expertom na pohostinnosť. Učením od tých najlepších budete poskytovať ten najlepší servis najvyššieho možného štandardu,“ sľubuje palác a úspešnému kandidátovi ponúka okrem neoceniteľných pracovných skúseností aj akreditovanú komornícku licenciu.

Miesto práce: Buckinghamský palác.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Metro.co.uk | Foto: Facebook/buckinghampalaceuk, hmqueenelizabethII, tqe100