Adela Vinczeová nie je len slovenskou moderátorskou špičkou, ale predovšetkým manželkou, dcérou a inteligentnou ženou. 38-ročnú blondínku obdivujú pre jej pohotovosť a humor mnohí našinci, ktorí ju považujú za akúsi ikonu domáceho šoubiznisu. A ako sa zdá, ona má dôvtip v krvi práve po svojich rodičoch.

Je tomu len zopár dní, čo Adela Vinczeová poskytla rozhovor českému magazínu What News, kde sa zverila s vtipnou príhodou. V tej však nezohrávala hlavnú úlohu práve moderátorka, ale jej otec Jozef Banáš. V momente, kedy sa jej redaktorka opýtala, čo ju dokáže rozosmiať, Adela pohotovo reagovala nevšednou spomienkou. „Všetko, čo vybočí zo štandardu, ale pritom to nikomu neubližuje. Viedla so mnou do rozhlasu rozhovor Tereza Kostková, chcela som hovoriť o svojom svokrovi, ale namiesto otec môjho manžela som povedala manžel môjho otca. A ona na to, že som si to asi poplietla, odpovedala som, že nie, že môj otec je gay a práve uzevrel manželstvo,” začala svoje rozprávanie Adela.

Ako ďalej hviezda slovenského šoubiznisu priznala, celá predstava, ako jej otec vychádza s pravdou von, jej prišla zrazu mimoriadne vtipná. “Tak som mu hneď po vysielaní napísala, že je v Čechách za gaya, a on sa tomu zasmial. Rozosmeje ma niečo nepredvídateľného,” dodala. Ako však priznala, v humore nájde patričnú oporu aj vo svojom manželovi, s ktorým si aj v tejto oblasti mimoriadne sadli. „On občas navyše prejde do takého silenejšieho fyzického prevedenia humoru, až bláznenia. Napríklad ku mne zozadu priskočí a pretiahne mi tričko cez hlavu,” doplnila Vinczeová o druhom najdôležitejšom mužovi svojho života.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: WhatNews.cz | Foto: Instagram/viktorvincze, Facebook/Jozef Banáš