Princ William spolu s manželkou, vojvodkyňou Kate, a deťmi zavítali pred pár dňami do susedného Poľska. Varšavu okúzlila nielen vždy perfektná Kate, ale najmä roztomilí George a Charlotte, ktorí už stihli poriadne vyrásť. George na zábere v elegantnej košeli a malá slečna v chutných šatôčkach nenechá chladným zrejme nikoho.

Vojvodkyňa Kate (35) a princ William (35) vzali na návštevu do susedného Poľska i svoje dve deti. Triapolročný George a dvojročná Charlotte okúzlili všetkých naokolo, ako vždy, keď sa niekde objavia. Na záberoch vidieť, ako malí súrodenci vyrástli. Rodinka bývala v paláci Belvedere, ktorý im pripravila prezidentská kancelária. Malý princ a princezná mali k dispozícii preliezačku na záhrade a tradičné hračky vyrobené v Poľsku. Po návšteve u našich susedov si to rodinka namierila do nemeckého Berlína.

The Duke and Duchess, along with Prince George and Princess Charlotte, today arrived in Poland for the start of #RoyalTourPoland

Príspevok, ktorý zdieľa Kensington Palace (@kensingtonroyal),

Witaj Polsko! The Duke and Duchess of Cambridge, Prince George and Princess Charlotte arrive in Warsaw for #RoyalTourPoland??

Príspevok, ktorý zdieľa Kensington Palace (@kensingtonroyal),

Foto: Instagram, Twitter | Video: Instagram