Kráľovská rodina sa ocitla v nebezpečnom ohrození a vojvodkyni Kate Middleton i jej deťom má ísť doslova o život! Britské média informujú o hrozivých skutočnostiach, ktoré boli odhalené len pred pár dňami…

Kráľovská rodina sa momentálne musí vysporiadať s poriadne nepríjemnými informáciami od tajných služieb. Tie totiž cez víkend vystopovali tajnú a šifrovanú komunikáciu príslušníkov teroristickej organizácie ISIS, v ktorej si vymieňali správy cez stránku Telegram.

Zarážajúce odhalenie ukázalo, že teroristi plánovali útok na rodinu vojvodkyne Kate Middleton (37), ktorá môže byť údajne po štvrtýkrát opäť tehotná. Šifrovanými správami sa mali nebezpeční muži dohadovať na otrávení vojvodkyne, a rovnako mali vystopované, aké potraviny nakupuje. Zachytený bol aj nechutný odkaz so slovami: “Vieme, čo nakupuje. Otrávte to!” s fotkou Kate a nákupného košíka, cez ktorý teroristi nakreslili červené X.

Čo je ešte nepochopiteľnejšie, v správach sa zmieňujú aj o maličkom princovi Georgovi (5), na ktorého rovnako plánovali útok: “Neušetríme ani kráľovskú rodinu. Už čoskoro začne škola,” znejú podľa denníka TheSun hrozivé slová. Vyšetrovatelia potvrdili, že nejde o žiadny planý poplach a komunikácia reálne prebehla. Plány na útok mal organizovať doživotne odsúdený Husnain Rashid (32). Kráľovská rodina tak plánuje bezpečnostné kroky a opatrenia, ktoré by mali Kate a jej deti pred podobnými útokmi viac chrániť.

https://twitter.com/PamelaGeller/status/1084533563096092672

Odsúdený Rashid mal plánovať útok na Kate a jej synčeka princa Georga

Zdroj: thesun.co.uk │ Foto: Twitter, Instagram, YouTube