Termín najsledovanejšej svadby tohto roku sa pomaly blíži, veď je naplánovaný už na 19. mája, no zaľúbení snúbenci veru veľa dôvodov na radosť zrejme nemajú. Príčinou je Meghanin nevlastný brat, ktorý očividne nemôže zabudnúť na sestrine “hriechy z mladosti” a princovi Harrymu adresoval list, ktorý nenechal na jeho nastávajúcej niť suchú!

Starší brat bývalej herečky Thomas totiž Harryho pred svadbou s jeho sestrou varuje, pričom tvrdí, že v prípade ich sobáša ide o najväčšiu chybu v histórii kráľovskej rodiny. Rukou napísaným listom disponuje magazín In Touch a sympatickú Meghan označuje ako plytkú a namyslenú ženu.

„Meghan Markle zjavne nie je správna žena pre teba. Nechápem, prečo nevidíš ozajstnú Meghan tak, ako ju teraz vníma celý svet. Je trápne, ako sa Meghan snaží hrať na princeznú, a pritom je len priemerná treťotriedna hollywoodska herečka,“ uvádza sa v liste, vďaka ktorému je teraz celá kráľovská rodina určite na nohách. Aj keď tieto slová princovo rozhodnutie zrejme nijako nezmenia, predsa len, na jeho budúcu manželku takáto verejná potupa nevrhá príliš dobré svetlo.

Ťažké srdce na sestru

Thomas svojej sestre pritom vyčíta aj fakt, že ich otec sa kvôli jej kariére dostal do finančných problémov, s ktorými sa zrejme borí dodnes. Zároveň Meghan vyčíta, že na svoju rodinu zabudla a nepozvala ich ani k svadobného stolu: „Aby toho nebolo málo, nepozvala svoju rodinu a namiesto toho dostali pozvánku úplne cudzí ľudia. Kto toto urobí? Ty a celá kráľovská rodina by mala túto vymyslenú rozprávkovú svadbu ukončiť skôr, než bude príliš neskoro.“

Dá sa teda predpokladať, že ide len o slová ohrdnutého brata, ktorý sa nevie preniesť cez to, že sa tejto veľkolepej udalosti nemôže zúčastniť osobne, a tak sa snaží na šťastí svojej sestry aspoň trochu priživiť.

Z listu venovanému princovi Harrymu

Zdroj/Foto: Instagram