Kráľovská rodina v piatok zverejnila nádherné snímky, ktoré budú rozposielané príbuzným a priateľom vo vianočných pozdravoch. Toto sú najkrajšie zábery, ktoré aj vás očaria svojou dokonalosťou!

Kráľovská rodina pred pár hodinami konečne zverejnila nádherné zábery, ktoré sa dostanú na vianočné pozdravy. Tie bude kráľovský dvor rozposielať svojim príbuzným a priateľom s prianím pekných sviatkov. Po zverejnení ostali fanúšikovia v nemom úžase.

Ide totiž o mimoriadne pekné zábery, ktoré vám vyrazia dych svojou dokonalosťou. Kým na jednom sú zobrazení Harry s Meghan v romantickom objatí so svadobným ohňostrojom v pozadí, na ďalšom sa usmieva Kate s Williamom a ich tromi rozkošnými deťmi v zátiší prírody. Meghan pritom nedávno šokovala, keď prepukol škandál s dlhoročnými zamestnancami a Kate prezradila, že sa s Williamom takmer rozišli.

Do obehu sa dostane aj fotografia princa Charlesa s Camillou, ktorí sa spokojne usmievajú na lavičke v zelenom parčíku a hľadia si do očí. Kráľovná Alžbeta II. sa rozhodla na rozdiel od svojho syna či vnukov s rodinami svoju fotku na vianočný pozdrav nezverejniť. Vianoce pritom britská rodina strávi podľa tradície v rezidencii Sandringham na východe Anglicka, ktorá patrí kráľovnej.

Harry a Meghan počas svadobného ohňostroja
Kate a William s celou rodinkou

Zdroj | Foto: Instagram