Maroš Kramár (60) má za sebou čerstvý rozvod s manželkou Natašou Nikitinovou (51), no ako sa zdá, príliš dlho sám neostal. Hoci sa o jeho novej známosti hovorilo už v apríli, herec sa rozhodol výjsť s pravdou von až teraz.

Maroš Kramár si prešiel náročným ukončením manželstva s Natašou Nikitinovou. Hoci uviedol, že samotný rozvod trval len krátkych 20 minút, odlúčenie partnerov po mnohých rokoch nikdy nie je jednoduché. Dvojicu budú navyše navždy spájať ich tri ratolesti, Tamara, Timur a Marko.

Už v apríli, teda krátko po rozvode, sa ale herca podarilo nafotiť spolu s neznámou ženou, ktorá dokonca skrášľovala okolie jeho domu v Dunajskej Lužnej. Kramár vtedy na priame otázky nechcel príliš odpovedať a bolo zjavné, že veciam zatiaľ necháva voľný priebeh.

Už po pár mesiacoch ale prestal zatĺkať a prvýkrát vyšiel s pravdou von. Stalo sa tak na verejnej akcii, kam zobral len deti, kým novú známosť nechal doma. Po otázke Nového Času, kde je jeho láska, prišla jasná odpoveď. „To sa musíte spýtať jej. Má robotu,“ zasmial sa Kramár, čím na rovinu priznal, že v jeho živote je nová priateľka. Tou nie je nik iný ako Ina, manažérka jeho Divadla vo veži. „My sme stále spolu, lebo aj spolupracujeme, takže v podstate je v spoločnosti so mnou, keď sme pracovne niekde,“ dodal ešte herec, ktorý ale nechcel príliš rozoberať to, ako jeho známosť prijali po rozvode tri deti. Zrejme sa ešte novinka musí v rodine trochu spracovať a deti si musia na novú ženu otca zvyknúť.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: cas.sk │ Foto: Instagram/maroskramar